Anahtar Kelimeler: arızası giderildi

Su arızası giderildi

Su arızası giderildi

Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde vatandaş odaklı çalışmalarını sürdürün Belediye Başkanı Ekmel Cönger ve ekipleri, her alanda takdir toplamaya devam ediyor.

İLÇEDE KESİNTİ OLDU
Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, belediye ekipleriyle birlikte sahada çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Cönger, vatandaş odaklı çalışmaların artarak devam etmesi noktasında ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti. Altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla, sosyal ve kültürel alanda yapılacak olan çalışmalarına hız kazandıran Cönger, “Keskin’in her alanda sorununu çözüme kavuşturmak bizim başlıca görevimizdir” dedi.

ÇALIŞMA YAPILDI
Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, "Bozkurt Mahallesi Yeni TOKİ mevkisinde oluşan su arızası ekiplerimizce tesbit edilmiş olup ekiplerimiz arızanın giderilmesi için çalışmaktadır" dedi. Başkan Cönger, vatandaş odaklı hizmetlerinin her alanda devam edeceğini ifade etti. Keskin’in daha da yaşanabilir bir ilçe olması noktasında var güçleriyle çalışacaklarını vurgulayan Cönger, “Bütün imkanlarımızı Keskin için seferber ediyoruz” ifadesinde bulundu.
   • Pazartesi 37.9 ° / 26.4 ° Güneşli
  • Pazartesi 37.9 ° / 26.4 ° Güneşli
  • Salı 39 ° / 27.3 ° Güneşli