Anahtar Kelimeler: Kilit parke yapılıyor

Kilit parke yapılıyor

Kilit parke yapılıyor

Kırıkkale'nin Delice ilçesinde mahalle aralarında kilit parke çalışmaları devam ediyor. Delice Belediye Başkanı Yılmaz Uyan, "Delice için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR
Karadeniz Bölgesi'nin geçiş güzergahında bulunan ve üzümüyle meşhur Delice ilçesinde sorunlar çözüme kavuşmaya devam ediyor. Kırıkkale'nin Delice ilçesinde mahalle aralarında kilit parke çalışmaları devam ediyor. Delice Belediye Başkanı Yılmaz Uyan, "Delice için var gücümüzle çalışacağız. Fatih mahallemizde kilitparke yol çalışmamıza devam ediyoruz.
Fatih mahallemizde kilitparke yol çalışmamıza devam ediyoruz" dedi.

MAHALLE MAHALLE ÇALIŞMA
Sosyal, kültürel ve turizm alanında gerekli çalışmaları yaptıklarını vurgulayan Başkan Uyan, "İlçemizin daha da yaşanabilir bir hale gelmesi için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz” şeklinde konuştu. Uyan, ilçenin gelişmesi için var güçleriyle çalıştıklarını ve Fatih Mahallesi'nde başlayan kilit parke yol çalışmalarının diğer mahallelere de yayılacağını açıkladı. Mahalle aralarının kilit parke ile döşenmesi projesi ile ilçe sakinlerinin daha konforlu bir yaşam sürmesi hedefleniyor.

DAHA İYİ OLACAK
Uyan yaptığı açıklamada, "Delice için var gücümüzle çalışıyoruz. Fatih Mahallesi'nde kilit parke yol çalışmamıza devam ediyoruz. İlçemizin her köşesini güzelleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hedefimiz Delice'yi daha da yaşanabilir bir hale getirmek." dedi. Başkan Uyan ayrıca, sosyal, kültürel ve turizm alanlarında da gerekli çalışmaları yaptıklarını belirterek, "İlçemizin her alanda gelişmesi için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz. Delice'yi hak ettiği yere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. Delice sakinleri de kilit parke çalışmaları için Delice Belediye Başkanı Yılmaz Uyan'a teşekkür ederek, ilçenin daha güzel bir görünüme kavuştuğunu ifade ettiler.
   • Pazartesi 37.9 ° / 26.4 ° Güneşli
  • Pazartesi 37.9 ° / 26.4 ° Güneşli
  • Salı 39 ° / 27.3 ° Güneşli