16 Nisan 2014 Çarşamba


04.08.2011 01:59:04 1013  defa okundu.

Kazalar Dikkat Çekti

Son günlerde Kırıkkale ve çevresinde trafik kazalarında artış yaşanıyor. Bir hafta içinde iki ayrı traktör kazası ve iki ayrı çok ölümlü trafik kazası meydana geldi. Bu kazalarda sürücü hataları öne çıkıyor.

Peş Peşe Kazalar Oldu

Yukarı Mahmutlar’da sürücünün aşırı hız yapması ve direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yaşanan kazada 4 kişi öldü 4 kişi yaralandı. Yaralılardan ikisinin durumu hala ağır. Önceki gün de Balışeyh yakınlarında meydana gelen otomobil kazasında iki kişi öldü bir kişi yaralandı. Bu kazada da sürücünün dikkatsizliği ön plana çıktı. Keskin’de ve Balışeyh’te meydana gelen traktör kazalarında da birer kişi öldü.

Aşırı Hız Uyarısı

Kazaların tamamında kusurlu olan sürücüler. Dikkatsizlik, hız, direksiyon hakimiyetini kaybetme unsurları öne çıkıyor. Aşırı sıcakta sürücülerin dikkatli olmaları önerilirken, aşırı hız yapmamaları da isteniyor. Araç ne kadar güvenli olursa olsun 90 kilometreden fazla hız yapılması durumunda aracın direksiyon hakimiyetinin kaybedileceği vurgulanıyor. Bu yüzden en başta aşırı hız yapılmaması gerektiği hatırlatılıyor.

Yorum Yaz


YORUMLAR
Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

Son Yorumlar

A.VURAL
kim ne derse desin kırıkkaleye gelmiş geçmiş belediye başkanlarının hepsinden daha çok çalıştı ve çok işler yaptı Allahdan korkun öncekiler ne yaptıda başkan onlardan eksik işler yaptı teşekkurler başkan kırıkkale seni minnetle anacak kimbilir belkide uçuncu kez seni arayacağız başkanın tek bir hatası vardı maaşları geç ödedi her tarafı ile dört dörtluk başkandı
15.04.2014 13:11:37

ahmet eryılmaz
Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Neyine bakacağız? İşi ve eserine bakacağız. Devlette bakıyor. Geldikleri gibi giderler. 100 000 tl Ekrem Erdem kurtarsın 12 yılda nerden nereye Okul inşaatlarını da unutmuşuz. Parlak binalar bir gün akçe de hayat bulur ve söner.
15.04.2014 13:07:19

Erkan Yilmaz
Öncelikle guzel bir haber yapmissiniz tesekurler.veli Korkmaz kirikkalenin 10 yilina yazik etti.besir atalay faktörünü degerlendiremedi.3 millet vekilimiz var bunlardan bir taneside türkiyenin en önemli siyasetcilerinden biri ama malisef kirikkalemiz veli Korkmaz sayesinde bu firsati degerlendiremedi kirikkaleye yazik etti insallah bundan sonra bütün siyasetciler elele verir Kirikkale icin
15.04.2014 01:51:39

Berat DURAN
DOĞRU TESBİT.BU VESİLE İLE SEVGİLİ BAŞKANIMIZIN MUHTEREM ANNESİ AYSEL SAYGILI İLE YİNE MUHTEREM BABASI HACI KAYA SAYGILI'YI RAHMET İLE ANIYOR TEKRAR ALLAH'DAN GANİ GANİ RAHMET DİLİYORUM.BU DOĞRU TESBİTİ YAPTIĞINIZ VE GÖZDEN KAÇIRMADIĞINIZ İÇİN DE SİZ HABERKALE 'YİDE KUTLUYORUM.
14.04.2014 09:43:15

AAAAAAAAAAA
YALAKALIK YAPMAYA MI YADA ACABA BELEDİYENİN SENDİKASINA ALMAK İÇİNMİ SENDİKACILAR KIRIKKALEYE NE YAPTINIZ DÜNE KADAR AKPYE ATIYODUNUZ ŞİMDİ YALAKALIK UTANIN UTAN
13.04.2014 20:17:00