02 Eylül 2014 Salı


07.05.2010 16:19:34 1461  defa okundu.

Sevgi Yolunda Sevgi Gösterisi

Kırıkkale Oğuz Saygın'ı Ağırladı.

 

Sevgi Yolu Saygın’ı ağırladı
Kişisel Gelişimci Yazar Oğuz Saygın’ın Kırıkkale Üniversitesinde verdiği seminerin ardından Sevgi Yolu Kitapevinde okurları ile buluştu. Okurları ile bir süre sohbet eden Saygın, kitaplarını imzaladı.
 
Kişisel Gelişim Semineri
Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr Şenol Kantarcı’nın organizasyonu ile Üniversite’de basına kapalı düzenlenen seminere 300’e yakın öğrenci katıldı. Türkiye’nin en tanınmış ve sevilen eğitimcilerinden olan, yazdığı kitaplar ve katıldığı seminerlerle kişisel gelişim alanında önemli bir yere sahip olan Oğuz Saygın öğrencilere; Sınavlara hazırlanırken stresten arınma, hızlı ve kalıcı öğrenme, anlamayı kolaylaştırma ve hızlandırma, Bilinçdışındaki kayıtlardan kaynaklanan öğrenme engellerini kaldırma ve sınav anında öğrenilmiş bilgileri hatırlama gibi konularda anlatımlarda bulundu.
 
Sıcak Diyalog
Seminerindeki samimi anlatım tarzıyla ve öğrencilerle kurduğu sıcak diyalogla dikkat çeken Saygın, motivasyon, etkili iletişim ve sağlıklı karar verme becerilerinin gelişmesi, beden-zihin uyumu sağlayarak yaşam kalitesinin yükselmesi, zarar veren davranışlardan kurtulma, kişinin iç çatışmalardan kurtulup kendisiyle barışması, stresten uzak bir yaşam sürme gibi konularda öğrencilere örneklerle anlatımlar sundu. Seminerin ardından kitaplarını alan öğrencilerle Sevgi Yolu Kitap Evinde buluşan Oğuz Saygın, öğrencilerle bir süre sohbet etti.
 
Kitaplarını İmzaladı
Aynı zamanda kitaplarını da imzalayan Saygın, Sevgi Yolu Kitap Evinde Kırıkkale’deki kitap okuma alışkanlıkları ve kişisel gelişim alanına olan ilgi ile ilgili bilgi aldı. Türkiye’nin en tanınmış kişisel gelişimcilerinden birisi olan Saygın’ın kendilerine yaptığı ziyaretten ve kitaplarını Sevgi Yolu Kitap Evinde imzalamasından duydukları mutluluğu dile getiren Ramazan Zengin “Kitapları ilgiyle okunan Türkiye’nin en tanınmış Kişisel Gelişimcilerinden birisi olan Oğuz Saygın’ın Kırıkkale Üniversitesinde verdiği seminerin ardından Kitap Evimize gelerek öğrencilerle sohbet etmesi bizleri mutlu etti. Kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Saygın, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle Sevgi Yolu Kitap Evi işletmecilerine teşekkür etti.

Yorum Yaz


YORUMLAR
bünyamin akgül:
öncelikle bir kitap kurdu olarak sevgiyolu kitapevine teşekkr ederim. kırıkkalemizde böyle bir kitapcınn bulunması gerçekten güzel birşey.eskiden bir kitap özellikle son çıkan eser için ankaranın yolunuı tutardım şimdi sevgiyolu vesilesiyle gerek kalmadı. istediğim herşeyi bulabiliyor ve siparişle getrtebiliyorum. hizmetlerinn devamını bekliyor ve özellikle yazarların kırıkkaleye getirmesinde devamını diliyorm.
07.05.2010 17:54:40
ahmet birol:
gerçekten güzel bi olay. kırkkalemizde böyle kültürel faaliyetlerde bulunan herkese bende teşekkr ederim.
07.05.2010 18:04:03

Son Yorumlar

atillaalparslan
acımızbüyuk kardeşimizi kaybeetik acımız icimizde
02.09.2014 00:20:38

erkan yilmazcan
oralar kimseye kalmaz.tarafsiz konusmak gerekirse besir atalayin kirikkaleye elle tutulur bir hizmeti olmadi.10 yil basbakan yardimciligi yapmis birisi kirikkale ye neler yapmazdi ki . hic olmazsa 2-3 tane fabrika sahibiyle konusup kirikkaleye 1-2 tane büyük fabrika getire bilirdi.bunlarin hic biri yapilmadi.ayrica veli korkmaz gibi birinide kirikkalenin basina 10 sene bela etmeside cabasi yazik memlekete
01.09.2014 15:49:46

HASAN SAĞLAM
2 defa park parası ödemek istedim adamlar yerlerinde yok kağttaki tlf num aradım devamlı meşkul arabayla parkomat aradık bulamayıncada gittim şimdi suçlu benmiyim
01.09.2014 13:35:52

salih abi
Bir okulda 15 yıl 20 yıl müdürlük yapan lar var bırakın birazda yeni gelenler gençler idarecilik yapsın yoook olmaz koltuk tatlı
01.09.2014 10:41:51

Ateş YÜCEKAYA
Bizim Kırıkkale'lilerin canları sağ olsun Beşir hocaya atıp tutuyorlar, neymiş Kırıkkaleye hizmet etmemiş, hizmet etmedi diyenler yüzde yüz yanına gitmişlerdir yakınına yada kendisine iş istemişlerdir, ya da bir ihale istemiştir o da yapmamıştır, ondan dolayı kötüleyip duruyorlar. Kırıkkaleye sayın Osman durmuş bir tane hastene yaptı diye onu yere göğe sığdırmadık ona fefa borcumuz vardiye, Sayın Bakanımız Beşir hocanın yaptıkları hizmet onun on katı, adamı katletmediğimiz kaldı sayın bakanımızın kıymetini on sene sonra anlarız ama iş işten geçmiş olur her kez elini vişdanına kaysun bir düşünsün saygılarla.
01.09.2014 09:41:08