11 Temmuz 2014 Cuma


07.02.2012 16:42:03 799  defa okundu.

BOKS İL TEMSİLCİSİNİ ZİYARET ETTİLER

Boks antrenörleri boks il temsilcisini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular.

Boks antrenörleriyle yaptığımız röportajda antrenörler “Kırıkkale Basınında çıkan ve Kırıkkale boks camiasını üzen boksla ilgili haber tamamen kişisel bir davranıştan ibaret olup Kırıkkale Boks camiasına mahal edilmemelidir. Bizler Kırıkkale İl Spor, Kırıkkale Belediyesi, Balışeyh belediyesi antrenörleri olarak, Kırıkkale’ye değer veren Boks Federasyonu Başkanı Sayın Eyüp Gözgeç beyden ve federasyonumuzdan memnunuz.

 

Konu bahsi olan kupa maçlarda teknik heyet yani hakemler tarafından verilen bir kupadır başkanın işi değildir ve haber sahibi kişi yıllardır bir önceki federasyon başkanıyla çok yakın olduğu için bu konunun da böyle olduğunu çok iyi bilir.Üstelik bu sporcuda Beşiktaş adına dövüşen bir sporcudur. Kamuoyunu yanlış bilgilendirerek bu şekilde bir beyanat verilmesi bizleri üzmüştür bizler Kırıkkale Belediyesi, Balışeyh Belediyesi ve İl Spor Müdürlüğü kulüpleri olarak birlikte çalışıp birlikten güç doğacağını ben değil biz diyerek daha iyi olunacağını bir kez daha göstermiş ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında final oynatarak Türkiye II. Çıkardık Adnan Güvenç Mustafa Kargın ve Abdullah Erduran Federasyon Başkanımız Eyüp Gözgeç beye yapılan bu haksız ve asılsız ithamları kınıyoruz diyerek  bizler başkanımızın yanındayız dediler.

 

 

Yorum Yaz


YORUMLAR
cemal boyacı:
gençlik ve spor il müdürlügü spor kulübü genel kurulunu yapmış bulunmaktayız.Yeni yönetim olarak boks antrenörlerinin yapmış olduğuğu bu beyanla uzaktan yakından ilgimiz yoktur.kulübümüz yarı resmi bir kulüp olduğundan böyle beyanlar veremezler.durumu saygılarımla kamu oyuna duyururum.
09.02.2012 14:41:14

Son Yorumlar

mesken
Gerçek halk aşığı
11.07.2014 19:00:27

asi
sayın başkan anlaşıldıki 3 ayda tirübünlere oynadı ve velinin eksiklerini tamamlayacak. Başkan amaç elbise üstbaş olmasın amaç şehrin göbeğinde yoldaki seyyar olmasın sabahın 9 unda suuuu diye hurdacı domates diye kevrek diye bağıran korna çalanı dilenciler olmasın sokakta su boşa akmasın evler sele gelmesin ekmeği ucuz yiyelim suyu ucuz kullanalım yeni iş makinaları cenaze arabaları toplu taşıma olsun makam verdiğin adam senden emir beklemesin icrat faaliyet yapsın işin çok zor velinin eskileri ve borçlarından inşallah kurtulun gelir kaynaklarınız olsun iyi bir insansın inşallah başarırsın ne diyelim.
11.07.2014 18:53:39

şeyda
şirketin hatası tabikide pizzacı 30 dk içinde evlere teslimat edin demeseydi böyle bi kaza omayacaktı sirketin ortagımısında sen kardeşim bak bir yuvayı dagıttılar benim yeğenlerim annesiz kaldı annesini geri getirebilecek misiniz de böyle elin gavurunun şirketini kayırıyosun benim teyzemi geri getirebilcekmisin söylermisin ?? allah bütün sorumluların belasını versin
11.07.2014 14:54:01

bülent özbek
MEHMET GENCER abimiz binlerce şehit ailesinin olduğu ülkemizde başbakanın bölücülere verdiği tavizleri eleştiren tek şehit babasıdır kenara çekilmek ne diye senin savunduğun o başbakan kenara çekiliyormu semih kardeşim adam kanser ölüyor daha cumhur başkanlığına oynuyor saygı duyarım . bana göre aptalcada olsa ona göre haklı mücadelesine devam ediyor. Mehmet gencere Kırıkkale gülüyorsa başbakana dünya gülüyor . gülünecek bir şey varsa herkez açsın kıçına gülsün
11.07.2014 11:35:06

bülent özbek
tayfuncum yiğidim aslanım rumuzu güzel kardeşim ... bdp ve ödp adlı bölücü partiler ilk turda kendi adaylarını destekleyecek 2. turda o çok değerli başbakanını desteklicek imralının emri bu şekilde EMİR BÜYÜK YERDEN YANİ . resimdeki arakdaşlar toplanmışlar ve bu bölücü düzene bir dur demenin yollarını arıyolar ama işleri çok zor . çünkü eğitim seviyesi düşük bir halkla sandığa gidiliyor ve çıkan sonucu herkez zaten önceden biliyor . bir umutta olsa mücadele etmeye çalışıyor o arkadaşlar. Erbakan hocama gelince HİÇBİR HALT BİLMİYORSAN aç youtubeyi Erbakan hoca yaz hocam kime ne söylemiş dinle . hocam son nefesine kadar iktidarla mücadele etmiş ve eleştirmiştir öyle ezbere konuşma burada ..
11.07.2014 11:27:06