21 Nisan 2014 Pazartesi


12.01.2009 01:40:14 1017  defa okundu.

AKP Meclis Aday Adayları

Başvurularını Yaptılar.

 

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, İl Genel Meclisi Üyeliğine aday adaylığını koyan parti mensuplarını, önceki gün basın toplantısı ile tanıttı.
 
Partinin il binasında gerçekleştirilen tanıtıma çok sayıda partili katılırken, aday adaylarından Mali Müşavir Serbest Muhasebeci Mustafa Kürşad Çiçek, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Makbule Hümeyra Ünlü, Esnaf Selim Aksoy, Şerafettin Atalay ve Kırıkkale Belediye Meclis Üyesi Nazife Zerenay’da hazır bulundu. Geçen dönem ki gerek İl Genel, gerekse Belediye Meclis üyelerinin adayları ve aday adaylarının hiçbir yanlışlarının olmadığını dile getiren AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, 22 İl Genel Meclisi koltuğunun 22’sini de almaya güçlerinin olduğunu söyledi. Dağdelen “Merkez Belediye Başkan Adayının en geç 15 Ocak’ta açıklanmasını bekliyoruz. İl Genel Meclisi Aday Adaylarımızın partimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden hiç şüphemiz yoktur” dedi.
 
Açıklamalar oldu
Yaklaşık 3 yıldır AK Parti’de aktif olarak görev aldıklarını dile getiren İl Genel Meclisi Aday Adayı Mali Müşavir Serbest Muhasebeci Mustafa Kürşad Çiçek, Kırıkkale’nin sorunlarını ve çözümlerini bilen az sayıda kişiden birisi olduğunu ifade etti. Çiçek “İnanıyorum ki Kırıkkale’nin sorunlarını yine AK Parti yani bizler el ele verip çözeceğiz. Hizmette sınır tanımayacağız. Önce ki üyelerimizin yaptığı yeniliklere kaldıkları yerden biz devam edeceğiz” dedi. Kırıkkale’deki köy, ilçe ve beldelerin sorunlarını bildiklerini dile getiren Selim Aksoy, Kırıkkale halkına güvendiklerini ifade etti. İl Genel Meclisi üyesi oldukları takdirde hizmete ara vermeyeceklerini söyleyen Şerafettin Atalay ise siyasette uzun yıllar aktif rol aydığına dikkat çekti.
 
Adaylık süreci

İl Genel Meclisi Üyeliğine talip olan Parti Mensuplarından iki bayan olan Nazife Zerenay ve Makbule Hümeyra Ünlü’nün yaptıkları açıklama ise ortak oldu. Her iki aday adayı da bayanları siyasette aktif olarak görev almalarını istedi. AK Partiyi kendilerine hizmet için bir araç gördüğünü dile getiren Ünlü, “Biz hizmet için buradayız” ifadesini kullandı. Yapılan açıklama İl Genel Meclisi Aday Adaylığı müracaatlarının 16 Ocak 2009 tarihine kadar devam edeceği bildirildi.

Yorum Yaz


YORUMLAR
Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

Son Yorumlar

cengiz babacan
GAZİ EROĞLUNUN YAPTIĞI BÜTÜN BİNALARIN ÇATISI UÇUYOR KARDEŞİM.BU ŞİMDİ HABERMİ.BİLİNEN BİŞEY.BELEDİYE EKİPLERİDE ÖNLEM ALIYORMUŞ.ZAMANINDA DENETLEMEDİNİZ ÇATISINI BACASINI BİNAYI.ADAMIN YAPTIĞI HİÇBİR BİNA TAM BİTMİYOR.EKSİK BAŞTAN SAVMA.NASIL MÜTAAHHİTLİK ANLAMADIM.
21.04.2014 09:20:03

Yusuf
Valla tek kelimeyle hayran bıraktı kendine..diğerlerinin 10 yılda yapamadığını ğ-geldi 20 günde yaptı.Adam gibi adam demek lazım diye düşünüyorum
21.04.2014 09:07:48

Çerikli
Geçen Hafta Hastaneye Ankaradan Geldim ve Muayne olmak için içeri girdim sıram gelince ama içeriye bi kadın bi hastayla daldı ve doktora ilacını yazdırdı cıktı gitti..Ögrendimki Hastane müdür yardımcısıymıs..Ve Muayneden Sonra Yine Üst Katta Baş bölüme muayneye gittim yine orda bi hastane çalısanı doktorun odası nı girdi abi özel dedim ilacı yazdıram cıkarım dedi bunlardan sonra aşagı wc lere indim wc lerde kagıt havluluk kolpuda yok kagıt havluluguda yok. ayrıten tuvalet kagıtları da yok tüm kabinleri dikkatle inceledim hiç birinde yoktu ayrıyeten kabinler de demirler paslı çürük bi haldeydi.. güvenlige söyledim güldü geçti bu konu Hakkında bir şey söyleyemecegem dedi...Ve inandımki Ben Böyle Kırıkkale li Olamam Kırıkkaleliyim Demekten Artık Utanır Oldum.. Yazıklar Olsun.
20.04.2014 23:12:49

Fatih
MHP nin Kırıkkalede kaybetmesinde en büyük rol oynayanlar istifa etmelidirler.
20.04.2014 00:50:07

hakkı
bu teşkilatın kırıkkale de kaybettiği kaçıncı seçim.. her halde sıradaki diyolardır.
19.04.2014 22:58:27