Anahtar Kelimeler: Sarıeroğlu ziyarete geldi
  • Pazartesi 32 ° / 22.8 ° Açık hava
  • Salı 32.9 ° / 22.4 ° Açık hava
  • Çarşamba 33.3 ° / 22.4 ° Açık hava

Sarıeroğlu ziyarete geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, salgının neden olduğu küresel ekonomik sıkıntıları Türkiye'nin sağlıklı şekilde atlatabilmesi için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

KIRIKKALE’YE GELDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, salgının neden olduğu küresel ekonomik sıkıntıları Türkiye'nin sağlıklı şekilde atlatabilmesi için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, salgının neden olduğu küresel ekonomik sıkıntıları Türkiye'nin sağlıklı şekilde atlatabilmesi için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Ziyaretler kapsamında Kırıkkale Belediyesine gelen Sarıeroğlu, şeref defterini imzaladı, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

ESNAFLARA ZİYARET

Daha sonra Zafer Caddesi'nde esnafı ziyaret eden Sarıeroğlu, partisinin il başkanlığında İl Başkanı Mustafa Kaplan ve partililerle bir araya geldi. Sarıeroğlu, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, bu hafta sonu Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı olarak tüm başkan yardımcılarının il ziyaretleri gerçekleştirdiğini belirtti. Bu kapsamda kendisinin de Kırıkkale'ye geldiğini aktaran Sarıeroğlu, şöyle konuştu: "Sosyal Politikalar Başkanlığı olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Engellilerimize yönelik çalıştayımızı gerçekleştirdik, mahalle bazlı ev ziyaretleri yapıyoruz. Yaşlılarımıza yönelik çalıştayımızı geniş kapsamlı gerçekleştirdik.

AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Yine Yaşlılar Haftası kapsamında, Cumhurbaşkanımızın mektubunu ileterek çok kıymetli yaşlılarımızı ziyaret ediyoruz. Türkiye genelinde bir haftada yaklaşık 80 bin yaşlımızı da telefonla arayarak, Cumhurbaşkanımızın selamını ilettik. İhtiyaçları ve talepleri konusunda temaslarımız oldu. Şimdi de ramazan ayı öncesi çalışmalarımızı teşkilat olarak gözden geçiriyoruz. Ramazan ayını verimli, ruhuna uygun şekilde yardımlaşma ve dayanışmayı en üst seviyede tutarak idrak etmeyi arzu ediyoruz." Sarıeroğlu, ziyaretler ve açıklamalarından sonra basına kapalı gerçekleştirilen Sosyal Politikalar Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı'na katıldı.