Anahtar Kelimeler: Muhtarlarla buluştu
  • Çarşamba 26.7 ° / 16.2 ° Açık hava
  • Perşembe 27.7 ° / 17.7 ° Açık hava
  • Cuma 30.8 ° / 19.3 ° Açık hava

Muhtarlarla buluştu

Kırıkkale’nin yeni Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, muhtarlarla ilk kez bir araya geldi. Muhtarlarla toplantı yapan Vali, önemli açıklamalarda bulundu.

TOPLANTI YAPTI

Kırıkkale’nin yeni Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, muhtarlarla ilk kez bir araya geldi. Muhtarlarla toplantı yapan Vali, önemli açıklamalarda bulundu.  Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, merkez ilçeye bağlı köy ve mahalle muhtarları ile toplantıda bir araya geldi. Valilik Konferans Salonu’nda yapılan toplantıda konuşan Vali Tekbıyıkoğlu, muhtarların çalışmalarının önemine değinerek, “Muhtarlar idari hiyerarşinin bir parçasıdır” dedi.

BRİFİNG VERİLDİ

Toplantıda köy ve mahalle muhtarlarına, İl Jandarma Komutanlığı “Meskûn Mahalde Silahla Havaya Ateş Etmek” konulu, İl Emniyet Müdürlüğü “Atılan Mermi Havada Kalmaz Düğünümü Kana Bulama” konulu ve İl Sağlık Müdürlüğü “Dünyada ve Türkiye’de Covid-19 Pandemisi” konulu brifing sundular. Bu tür toplantıların hem daha iyi hizmet verebilmek, hem de istişare ile ortak çözümler bulmak açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Vali Tekbıyıkoğlu; “Sizler vatandaşlarımıza ilk etapta ulaşanlarsınız. Vatandaşlarımızı en doğru bilgiyle donatmak bizim görevimiz” dedi.

GENİŞ KATILIM OLDU

Toplantının devamında muhtarlardan, köy ve mahallelerinde tespit ettikleri sorunları kendisine iletmelerini istedi. Muhtarlar toplantısına, Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Barış Cücen, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İdari ve Denetim Müdürü Ayfer Erçetin ve ilgili birim müdürleriyle, merkez ilçeye bağlı köy ve mahalle muhtarları katıldı.