Anahtar Kelimeler: İstanbul çıkarması
  • Perşembe 33 ° / 15 ° Güneşli
  • Cuma 31 ° / 16 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 32 ° / 16 ° Güneşli

MHP´den İstanbul çıkarması

MHP´den İstanbul çıkarması

MHP 81 il başkanı İstanbul´da Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım´a destek ve oy istemek için semt semt kişi kişi çalışma yapıyor.

 

 

İSTANBUL ÇIKARMASI

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli´nin il başkanları ile yaptığı toplantıdan sonra il başkanları İstanbul´da hemşehrileriyle görüşerek Binali Yıldırım için oy istiyor. Bu minvalde 15-23 Haziran tarihleri arasında MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu´da çalışma ekibi ile İstanbul´da ilçe ilçe semt semt Kırıkkaleli hemşehrilerini işyerlerinde evlerinde yaptığı toplantılarda ziyaret ederek onlarla görüşüp ve Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım´a desteklerini istiyor.

 

ÇALIŞMA YAPILIYOR

Kırıkkaleliler derneği başta olmak üzere çeşitli derneklerle toplantı yapan Erdal Baloğlu ?İstanbul Türkiye için büyük önem arz etmektedir. İstanbul´u Cumhur ittifakı mutlak surette kazanmalıdır. İstanbul Binali Yıldırım gibi bir ehil ele teslim edilerek daha güzel hizmetler almayı hak etmektedir. İstanbul nedüğü belirsizlerin elinde kaybolup gidecek bir şehir değildir. İstanbul tarihiyle coğrafyasıyla kültürel dokusuyla bambaşka bir şehirdir? dedi.

 

BALOĞLU BİLGİ VERDİ

 Baloğlu, "İstanbul´a geçmişte yapılan hatalardan da ders çıkarılarak yapılacak hizmetlerle dünya şehirleri arasında muazzam bir noktaya gelebilir? ifadelerini kullandı. Hemşehrilerine yaptığı ziyaretlerden olumlu dönüşler alan Baloğlu Cumhur ittifakı kapsamında MHP Kırıkkale il başkanlığı olarak İstanbul seçimlerini kazanmak için büyük çaba sarf ettiklerini adeta Kırıkkale´de seçim varmış gibi çalıştıklarını da sözlerine ekledi.