Anahtar Kelimeler: Karabacak güven tazeledi
  • Pazartesi 32 ° / 22.8 ° Açık hava
  • Salı 32.9 ° / 22.4 ° Açık hava
  • Çarşamba 33.3 ° / 22.4 ° Açık hava

Karabacak güven tazeledi

Kırıkkale Türk Eğitim Sen Kırıkkale Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu Kırıkkale Öğretmenevinde gerçekleştirdi. Tek aday olarak seçime giren mevcut Başkan A.Yücel Karabacak tekrar seçilerek güven tazeledi.

 

KONGRE YAPILDI

Kırıkkale Türk Eğitim Sen Kırıkkale Şubesi Başkanı A. Yücel Karabacak yaptığı açıklamasında "Bizim Genel Kurullarımız demokrasi şölenimiz, düğünümüz bayramınızdır. Teslim aldığımız bayrağı daha ileri taşıma yarışıdır. Bunun için de kazana tektir. O da Türk Eğitim-sen’dir. Delegelerimiz ve üyelerimizin teveccühü ile yola daha çok çalışarak devam etme kararı aldık. Hepinize tarafıma ve ekibime yönelik güven ve inancınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

GENİŞ KATILIM OLDU

Karabacak, "Kongremize katılarak bizleri onurlandıran Türkiye Kamu-sen Genel Başkanı Önder Kahveci beye, Türk Eğitim-sen Genel Başkanı Talip Geylan  beye, MHP il Başkanımız Erdal Baloğlu beye , Türk Diyanet Vakıf-sen Genel Başkanı Nuri Ünal beye,   Genel Başkan Yardımcılarımız Seyit Ali Kaplan ve Mehmet Yaşar Şahindoğan beylere, Keçiören Belediye Başkan Yardımcımız Merih Karayol ve Sulakyurt Belediye Başkanımız İsmail Bildik İsmail beylere, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Abalı beye ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.