Gençer güven tazeledi

Kırıkkale Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanlığı seçimleri Kırıkkale Kültür Merkezinde büyük bir katılımla gerçekleşti. İki aday İshak Gençer ve Orhan Ceylan'ın yarıştığı seçimlerde Gençer güven tazeledi.

İLGİ YÜKSEK  OLDU

Genel Kurul Divan Başkanlığı ve Divan üyelerinin seçimi ile başladı. Divan Başkanlığına Kırıkkale Servis Araçları ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Behsat Yerlikaya seçilirken, divan üyeliklerine ise Kırıkkale Şoförler ve otomobilciler esnaf odası  Başkanı İhsan Paran, Kırıkkale Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Birdal, Duran Kurnaz ve Lisan Bülbül seçildi.  Genel Kurul İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başladı. Ardından Gelir gider kayıtları okundu.

ÇALIŞMALARI ANLATTI

Seçimden önce İshak Gençer, üyelere seslenerek konuşma yaptı. Gençer, "Zabıta her ay 300 TL ödeniyordu. Buda senelik 3 bin 600 lirayla ediyordu. Bunu kaldırdık. Zabıta müsbeti yıllık 150 TL idi bunu 50 TL ye düşürdük. Pandemi sürelisinde M ve K araçlara 5 bin 200 litre desteği aldık ve esnafına dağıttık. Belediyemizle görüşürüz araç yaşını 10 yaştan 20 yaşa çıkacak. Şuanda çalıştığımız minibüs duraklara mini bir terminal yapacağız” dedi. 

YÖNETİM BELLİ OLDU

1- Ishak Gençer (Başkan)  2- Adem Bozdaş 3 - Yakup Uzar 4 - Mustafa Şaner 5-İlhami Elibol 6- Ergün Bozoğlu 7-Erdem Çelebi Şen   YEDEK ÜYELER 1 - Ayhan Ürün 2- İlkay Kayalı 3- İsmail Filizay 4- Özcan Ayas 5 - Ahmet Uğurlu 6- Cesur Tok 7- Nevzat Bayın   

DENETİM KURULU LİSTESİ ASİL ÜYELER 

1 - Efendi Şimşek 2-İbrahim Uğurer 3-Basri Karalök   

YEDEK ÜYELER 

1- Hasan Uysal 2-Oğuzhan Erciyas 3-Arap Mehtun Avan

 Anahtar Kelimeler: Gençer güven tazeledi
  • Perşembe 36 ° / 22.6 ° Güneşli
  • Cuma 34.3 ° / 23.3 ° Düzensiz Yağmur Mümkün
  • Cumartesi 34.5 ° / 20.3 ° Düzensiz Yağmur Mümkün