Anahtar Kelimeler: Cemevlerine ziyaret
  • Pazartesi 32 ° / 22.8 ° Açık hava
  • Salı 32.9 ° / 22.4 ° Açık hava
  • Çarşamba 33.3 ° / 22.4 ° Açık hava

Cemevlerine ziyaret

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Delice ilçesine bağlı Meşeyayla ve Küçükafşar köylerindeki cemevlerinde incelemelerde bulundu.

 

VALİ ZİYARET ETTİ

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Meşeyayla köyünü ziyaret eden ve köy konağında vatandaşlarla sohbet eden Tekbıyıkoğlu, ardından yapımı tamamlanma aşamasına gelen cemevinde incelemelerde bulundu. Küçükafşar köyündeki cemevini de ziyaret eden Vali Tekbıyıkoğlu, köy konağında vatandaşlarla bir araya geldi. Tekbıyıkoğlu, önceki yıllarda kuraklık yaşandığını ancak bu sene kar yağışının bol olduğunu belirterek, "İnşallah ürünleriniz bereketli olur. Yollarımızı gelirken gördüm, çok güzel yollar yapılmış.

AÇIKLAMADA BULUNDU

Bu yıl da diğer köylerimizin çalışmalarına başlayacağız. En çok nereden istifade edilecekse oradan başlayarak bütün köylerimizin çalışmalarını bitireceğiz. Bütçe imkanlarını artırarak elimizden geleni arkadaşlarımızla birlikte yapacağız." diye konuştu. Vali Tekbıyıkoğlu'na, Delice Kaymakamı Muhammed Burak Akköz, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Çaykara, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan da eşlik etti.