Anahtar Kelimeler: güven tazeledi
  • Pazar 25.9 ° / 15 ° Bulutlar
  • Pazartesi 24.5 ° / 15.7 ° kırık bulutlar
  • Salı 24.1 ° / 12 ° Dağınık bulutlar

Araç, güven tazeledi

GENEL KURUL YAPILDI

Kırıkkaleliler Eğitim Kültür Sağlık Sosyal Yardım Vakfı 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı Pandemi nedeniyle açık havada Aşiyan Çay Bahçesi Altınpark adresinde gerçekleştirildi. Tek liste halinde seçime giren mevcut Başkan Aytekin Araç yeniden seçilerek güven tazeledi.

GENEL KURUL YAPILDI

Kırıkkalelilerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurulu Vakıf Kurucularından Dursun Türkdoğan yönetti. Katip Üyeliklerini ise Avukat Ömer Tünel, Öğretmen Halil Canöz bey yaptı. Vakıf Başkanlığına tek liste ile yeniden seçilen Aytekin Araç vakıf kurucularına ve katılımcılara teşekkür etti. Vakıf Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Nafiz Yayla “Vakfımız şuana kadar güzel hizmetlere imza attı. Bundan sonrada hemşerilerimize hizmet etmeye devam edecektir. Bu nedenle yönetim kurulumuzu olabildiğince geniş tutarak, hizmet etme imkanlarımızı artırmak istiyoruz. Yeni Yönetim Kurulumuz ile vizyonumuzda çıtayı bir tık daha yukarı çıkardık.

DESTEK OLUNACAK

Bunun nedeni, Vakfımızın gücünü ve etkinliğinin bariz bir şekilde görülüyor olması, Vakıf çatısı altında yapılan işlerin ne kadar önemli olduğunun bilinmesi, olması gereken faaliyetlerin zamanında, yerinde ve kalıcı olarak akılda yer etmesidir. Sivil Toplum Örgütlerinde olması gereken tüm faaliyetler Vakfımızca gösterildi. Sosyal Yardımlaşmaya, kültüre, sanata, eğitime ve özellikle hemşehrilerin tanışması, kaynaşmasına sunduğu katkı için, tüm çevrelerden tam not almıştır. Kırıkkale kökenli Ankaralılar olarak, Ankara’nın siyasi, idari ve ekonomisinde daha görünür olmak için gayrette edeceğiz. Siyasilerimizi, bürokratlarımızı ve işadamlarımızı destekleyeceğiz” dedi.